Pilar de la Horadada
179 900
Nära byns centrum finns flera tomter som bygger dessa trevliga bostäder med sin gemensam pool och parkering.
Projektet består av bottenvåning och takvåningar med ett till tre sovrum och ett till två badrum. Alla fastigheter har en öppen planlösning med ett ljust vardagsrum och ett möblerat kök.
Bottenvåningslägenheterna har en fin solig terrass som du kan nå direkt från vardagsrummet samt parkeringsplatsen som ligger på tomten. De flesta av terrasserna har utsikt över poolen med sitt grön område.
Pilar de la Horadada är en charmig spansk by belägen i södra Costa Blanca. Här har du några av de bästa restaurangerna i området och det ligger bara 10 minuter från projektet. Naturligtvis finns alla tjänster du behöver på gångavstånd, stormarknader, banker och kaféer. Inom en kort bilresa kan du nå de mycket fina stränderna i Torre de la Horadada, Mil Palmeras eller Campoamor samt Mar Menor. Härifrån kan du vara på Alicante flygplats på mindre än 50 minuter. Mycket bra anslutning med N332 och AP – 7.
Välkommen att kontakta Serneholt Estate Alicante för mer information!