Back to description

Villa
San Pedro de Alcántara

All images
ref: 361-05012P

Villa
San Pedro de Alcántara

1.650.000
3 Sovrum
3 Badrum
Area: 280 m²
Pool
Tomt: 531 m²

Om fastigheten

Otrolig andra raden strandvilla. Beläget i San Pedro de Alcantara, 2 minuters promenad från den lyxiga restaurangen och strandklubben El Ancla, och 60 meter från stranden. Mycket ljus villa där du kan njuta av solen året runt.
Det är fördelat på 3 sovrum, 3 badrum, alla med direkt tillgång till trädgården och terrassen, tomt på 531 m2 och 280 m2 byggd. Fullt utrustat kök med modern ö, vardagsrum i öppen planlösning med utsikt över trädgården, grill och pool. Renoverad för 2 år sedan med modern modern stil med stora utrymmen och mycket bekväma att bo i.
Du kan njuta av lugnet och lugnet att bo i denna vackra villa, men samtidigt är du ansluten till staden, 5 minuters bilresa finns det 2 köpcentrum med apotek, restauranger, frisör, veterinär, bank, barer och du kan promenera till San Pedro de Alcantara.

Kontakt

säljansvarig

Darya Shymanets

+34 656 953 200
darya@serneholtestate.com
Språk: belarusiska │ ryska │ spanska │ engelska │ kinesiska

    Fakta

    • Privat terass
    • Vardagsrum
    • Nära till butiker
    • Nära till staden
    • Nära hamn
    • Nära till skolor
    • Täckt terrass
    • Trädgårdsutsikt
    • Poolutsikt
    • Strandsidan
    • Bekvämligheter nära
    • Airconditioning
    • Fullt utrustat kök
    • Tvättstuga
    • Close to Sea/Beach
    • Satellit-TV
    • Gästrum
    • Öppet kök
    • Alarm
    • Solarium

      Lånekalkylator: Beräkna månadskostnaden för ett hypotekslån från en spansk bank



      Månadskostnad för lånet*

      € / månad

      * Skatt, rättegångskostnader och remortgage tillkommer

      Kontantinsats

      Begärt pris:

      Lån: