Huvudkontor

Vårt huvudkontor i Nueva Andalucía, Costa del Sol

Vårt huvudkontor ligger i Marbella, staden de flesta förmodligen förknippar med lyxyachter och exklusiva butiker, har så mycket mer att erbjuda. Här finns det något för alla och efterfrågan på fastigheter är fortfarande mycket hög trots stigande priser. Serneholt Estate är representerat i Marbella med kontor i Centro Plaza i Nueva Andalucía och San Pedro de Alcántara.

Kontakta oss i Nueva Andalucía

Besök oss

Kontakta oss

Ditt team på huvudkontoret

Per Berggren

Styrelseordförande


per@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Fredrik Serneholt

Grundare & VD

+34 661 068 220
fredrik@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Svenska │ Engelska

Kathrine Browall

Styrelsemedlem

+34 687 748 518
kathrine@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Lucia Cavia

Administrering

+34 663 850 109
fia@serneholtestate.com

Spanska │ Engelska │ Franska

Sol Friedner

Grafisk design

+34 686 832 242
sol@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska │ Spanska

Fia Horncastle

Affärsutveckling

‎+34 675 03 50 99
fia@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Miguel Villarrubia Donoso

Revisor

‎+34 633 183 899
miguel@serneholtestate.com

Spanska │ Engelska

Nya bostäder i Marbella

361-06084P

Marbella

Villa

2.995.000 €

4 Sovrum4 badrum262 m²

361-08532P

Marbella

Takvåning

22.000.000 €

6 Sovrum8 badrum454 m²

361-06907P

Marbella

Duplex takvåning

4.750.000 €

3 Sovrum3 badrum589 m²

361-06910P

Marbella

Duplex bottenvåning

4.250.000 €

4 Sovrum4 badrum477 m²

361-08549P

Marbella

Lägenhet

449.000 €

2 Sovrum2 badrum115 m²

361-08529P

Marbella

Marklägenhet

355.000 €

2 Sovrum1 badrum73 m²