Kontor Marbella

Serneholt Estate Office in Marbella Marbella

Våra kontor i Marbella

Marbella, staden de flesta förmodligen förknippar med lyxyachter och exklusiva butiker, har så mycket mer att erbjuda. Här finns det något för alla och efterfrågan på fastigheter är fortfarande mycket hög trots stigande priser. Serneholt Estate är representerat i Marbella med kontor i Centro Plaza i Nueva Andalucía och San Pedro de Alcántara.

Kontakta oss i Nueva Andalucía

Besök oss

Kontakta oss i San Pedro de Alcántara

Besök oss

Kontakta oss

Ditt team i Marbella

Fredrik Serneholt

Kontorschef

+34 661 068 220
fredrik@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Linda Serneholt

Säljare

+34 661 073 444
linda@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Svenska │ Engelska

Svenska │ Engelska

Danilo Gonzalez

Partner Marbella

+34 605 656 868
danilo@serneholtestate.com

Svenska │ Spanska │ Engelska

Lucia Cavia

Administration

+34 663 850 109
lucia@serneholtestate.com

Spanska │ Engelska │ Franska

Daryna Yashenko

Säljare, Intagare

+34 653 566 352
daryna@serneholtestate.com

Ukrainska │ Spanska │ Engelska │ Ryska

Svenska │ Engelska

Anton Andersson

Säljare

+34 653 869 274
anton@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Svenska │ Engelska

Svenska │ Ryska │ Engelska

Ann Bergfors Nyberg

Säljare

+34 651 01 56 83
ann@serneholtestate.com

Svenska │ Engelska

Nya bostäder i Marbella

361-04222P

Marbella

Lägenhet

1.995.000 €

3 Sovrum3 badrum194 m²

361-04223P

Marbella

Lägenhet

6.000.000 €

3 Sovrum3 badrum218 m²

361-04219P

Marbella

Villa

3.595.000 €

5 Sovrum5 badrum599 m²

361-04218P

Marbella

Parhus

3.250.000 €

5 Sovrum5 badrum373 m²

361-04217P

Marbella

Villa

12.500.000 €

6 Sovrum6 badrum1.176 m²

361-04214P

Marbella

Villa

5.750.000 €

5 Sovrum5 badrum510 m²